Kulaklı zincir sektöründe 30 yılı aşkın bir firmadır.

Zincir imalatı konusunda üretim boyunca sahip olduğumuz bilgi ve tecrübeyi siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyuyoruz.

 

Kurulduğumuz günden itibaren özel zincir imalat konusunda üretim yapan sektörümüzde kendimizi kalite ilkesinden uzaklaştırmayarak uzun vadede kulaklı zincir isminin lider olmasını hızla yükseltmektir.

 

Kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde zincir sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

 

Üretimi başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan KULAKLI ZİNCİR gösterilen ilgi ve desteğinizden dolayı teşekkür ederiz; bugün ve gelecekte hizmet vermek isteriz.

 

Standart makaralı zincirleri paslanmaz zincirler , kulaklı zincirler , konveyör zincirleri , kauçuk kaplı zincirler , kazıyıcı zincirler, pim çıkıntılı zincirler , pim delikli zincirler , flayer forklift zinciri , piv varyatör zincirleri , rotary api zincirleri , ziraat zincirleri , kovalı zincir , yürüyüş ve tandem zincirleri , asfalt plent zincirleri , uzun baklalı zincirler, gall zincirleri , sessiz zincirler, yana yaylanan zincirler , köprü kulaklı zincirler , mafsallı askı taşıma zincirleri (sürüngen) kasa taşıma zincirleri isteğe göre her türlü özel zincir imalatı yapmaktayız. Firmamızın kalite olarak ürünlerine yansıtmış bunun karşılığını almıştır.

 

Yıllardır hizmet verdiğimiz bazı kurum ve kuruluşların ÜLKER, TÜRK HAVA YOLLARI, TCDD, UFO, TSK , FIRATPEN , İSTANBUL HALK EKMEK, KULAKLI ZİNCİR firmasını bilmeleri ürünlerini tedarik etmeleri tesadüf değildir.

 

Bu sebeple referanslarımız bizlere daha çok güven vermekte olup daha yeni sektörlere ulaşmak için bizleri ileri itmektedir. Kulaklı zincir olarak kaliteyi ulaştırabildiğimiz yere kadar ulaştırmakla mükellefiz.